Про нас

ТОВ "КАРТСИСТЕМИ" є офіційним ексклюзивним дистриб’ютором харчових інгредієнтів провідних світових компаній, чиї імена є синонімами високої якості, досконалих технологій, передового наукового потенціалу, стабільності та успіху протягом багатьох десятиліть.

Ми працюємо на ринку харчових інгредієнтів починаючи із 2002 року. Пропонуємо інгредієнти найвищої якості і надаємо клієнтам повний цикл послуг: постачання інгредієнтів, розробка та виробництво продуктів та нормативної документації, технологічна та консультаційна підтримка. Пропонуючи партнеру оптимальне вирішення технологічних завдань, ми адаптуємо багаторічний міжнародний досвід компаній-постачальників та високий професіоналізм наших фахівців до умов конкретного клієнта.

 1. Концентрати молочних білків.

  ТОВ «Картсистеми» є найбільшим в Україні постачальником концентратів молочних білків. Ми імпортуємо білки починаючи з 2009 року, маємо величезний досвід у їх використанні, відбираємо найдосконаліших виробників і білки найвищої якості та кращої ціни. Ми розробляли рецептури натуральних йогуртів, м'яких сирів та інших продуктів найвідомішим в Україні виробникам.

  Із 2020 року в нашому асортименті з'явились концентрати молочних білків найновішого в Європі заводу InLeit Ingredients S.L.U., Іспанія. Побудований у 2019 році завод у виробництві концентратів використовує новітні, вперше реалізовані технології, як, наприклад: очищення від бактерій за допомогою мікрофільтрації (а не бактофуги), холодна фільтрація при 6°С (а не тепла при50°С), пастеризація при 72°С з витримкою 15 сек. (а не 82-85°С), виробляє нативні концентрати з вмістом білку до 90% в сухій речовині. Білки InLeit (МP85, МС85, WPI90) перевершують по функціональності білки інших виробників, у молочних продуктах утворюють кращу консистенцію.

  Наша пропозиція за ціною за чистий білок є найкращою в Україні.

 2. Трансглютаміназа.

  ТОВ «Картсистеми» постачає цей продукт із 2013 року. На відміну від інших постачальників, які пропонують перефасований фермент, розбавлений носіями на підприємствах-фасувальниках в Україні чи в Європі - ми надаємо клієнту фермент Пролінк D-I від заводу-виробника активної речовини. Як наслідок: гарантована стабільна якість та краща в Україні ціна за одиницю активності (не за кг ферменту негарантованої активності).

 3. Базові суміші Condetta.

  Condetta є підрозділом відомої німецької кондитерської компанії Storck, відповідальним за сировину та інгредієнти. CONDETTA виробляє порошкоподібні суміші компонентів, які надають продуктам смаку, кольору та консистенції — від основної сировини та часткових сумішей до повноцінних розчинів індивідуального виготовлення.

Контакти
Адреса: Київ, проспект Перемоги 107, оф. 2
Телефон: + 38 050 416 03 07
Email: