Фермент

Виробник: Ace Ingredients

Prolink D-I є препаратом заводського виробництва - першим і єдиним в Україні, який виготовлений на підприємстві, яке ферментує активну речовину - трансглютаміназу (назвемо його материнським). Всі інші пропозиції в Україні ідуть від компаній-фасувальників, які змішують 1-2% активної ТГ з 99-98% носія (декстрози, лактози, мальтодекстрину тощо).

768 грн. / кг
+
-

Трансглютаміназа - це фермент природного походження, який застосовується в харчовій промисловості для поліпшення фізичних властивостей, для підвищення цінності, для збільшення виходу продукції.

Фермент трансглютаміназа широко представлений у складі рослинних і тваринних тканин, а також в мікроорганізмах. Його основна властивість – це «склеювання» білків.

768 грн. / кг
+
-
Доставка і оплата
ОПЛАТА

Після оформлення замовлення через інтернет-кошик ми зв’яжемося з Вами для уточнення зручних для Вас способів оплати та доставки.

Способи оплати:

  1. Оплата за безготівковим розрахунком
    Реквізити для оплати Вам надасть менеджер після підтвердження замовлення. Ви можете оплатити Ваше замовлення в будь-якому банку України. Доставка товару, сплаченого за безготівковим розрахунком, здійснюється після отримання грошей на розрахунковий рахунок.
  2. Оплата післяплатою
    При доставці по Україні "Новою Поштою".
Доставка
  1. Доставка «Новою поштою»
  2. Доставка «Делівері»
  3. Самовивіз: Київ, проспект Перемоги 107, офіс 2 (після попереднього погодження дати і часу)
Замовлення, оформлені та оплачені до 13:00, відправляються того ж дня.
Відправка замовлень, оформлених після 13:00, здійснюється наступного дня.
Контакти
Адреса: Київ, проспект Перемоги 107, оф. 2
Телефон: + 38 050 416 03 07
Email: