Міцелярний казеїн швидкорозчинний

Виробник: InLeit New Nutrition

Міцелярний казеїн 85 % є природним компонентом молока і отримується шляхом ультрафільтрації молока, в значній мірі звільненого від молочного цукру (лактози) і молочного жиру.

680 грн. / кг
+
-

Продукт містить всі цінні біологічно активні пептиди молочного білка, має високу ступінь амінокислотного складу, що допомагаючи прискорити відновлення м'язової тканини.

У порівнянні з іншими видами протеїном казеїн має основну унікальну властивість – він повільно засвоюється. Швидкість засвоєння цього протеїну людським організмом – 6-8 годин, протягом яких його амінокислоти, повільно вивільняючись, потрапляють у кров та забезпечують м'язи та інші тканини організму будівельним матеріалом. Саме тому його прийнято вживати або перед сном на ніч, або перед тривалою перервою в їжі. Казеїн запобігає руйнуванню м’язів під час сну та тривалих перерв між їжею.

Завдяки мікроінкапсуляції гранул білка з використанням соєвого лецитину на стадії фільтрації, казеїну надається властивості швидкорозчинності. Швидкорозчинний міцелярний казеїн зручно використовувати - він не створює пилу, легко розмішується в рідині навіть ложкою без утворення грудок та прилипання до стінок шейкера, а також не утворює надмірну піну.

Ідеально підходить для застосування у виробництві продуктів з високобілковим складом, таких як свіжі молочні продукти, традиційні та інноваційні сири.

680 грн. / кг
+
-
Доставка і оплата
ОПЛАТА

Після оформлення замовлення через інтернет-кошик ми зв’яжемося з Вами для уточнення зручних для Вас способів оплати та доставки.

Способи оплати:

  1. Оплата за безготівковим розрахунком
    Реквізити для оплати Вам надасть менеджер після підтвердження замовлення. Ви можете оплатити Ваше замовлення в будь-якому банку України. Доставка товару, сплаченого за безготівковим розрахунком, здійснюється після отримання грошей на розрахунковий рахунок.
  2. Оплата післяплатою
    При доставці по Україні "Новою Поштою".
Доставка
  1. Доставка «Новою поштою»
  2. Доставка «Делівері»
  3. Самовивіз: Київ, проспект Перемоги 107, офіс 2 (після попереднього погодження дати і часу)
Замовлення, оформлені та оплачені до 13:00, відправляються того ж дня.
Відправка замовлень, оформлених після 13:00, здійснюється наступного дня.
Контакти
Адреса: Київ, проспект Перемоги 107, оф. 2
Телефон: + 38 050 416 03 07
Email: