Міцелярний казеїн

Виробник: Sachsenmilch

Міцелярний казеїн 85 % є природним компонентом молока і отримується шляхом ультрафільтрації молока, в значній мірі звільненого від молочного цукру (лактози) і молочного жиру.

560 грн. / кг
+
-

Продукт містить всі цінні біологічно активні пептиди молочного білка, має високу ступінь амінокислотного складу, що допомагаючи прискорити відновлення м'язової тканини.

Міцелярний казеїн дає антикатаболічний ефект за рахунок повільно засвоюваних білків, які забезпечують організм тривалим "будівництвом" мускулатури. Міцелярний казеїн також є єдиним білком, який, як було науково доведено, пригнічує розщеплення метаболічного білка — тип руйнування м'язової тканини, який відбувається під час фізичних вправ.

Казеїновий протеїн не може бути використаний в якості основного білкового коктейлю, скоріше як додаткового, нічного протеїну. Порція міцелярного казеїну 30-40г перетравлюється близько 7 годин. Міцелярний казеїн, як різновид молочного білку - використовується для збагачення білком, збільшення виходу, 100% виходу без сироватки.

560 грн. / кг
+
-
Доставка і оплата
ОПЛАТА

Після оформлення замовлення через інтернет-кошик ми зв’яжемося з Вами для уточнення зручних для Вас способів оплати та доставки.

Способи оплати:

  1. Оплата за безготівковим розрахунком
    Реквізити для оплати Вам надасть менеджер після підтвердження замовлення. Ви можете оплатити Ваше замовлення в будь-якому банку України. Доставка товару, сплаченого за безготівковим розрахунком, здійснюється після отримання грошей на розрахунковий рахунок.
  2. Оплата післяплатою
    При доставці по Україні "Новою Поштою".
Доставка
  1. Доставка «Новою поштою»
  2. Доставка «Делівері»
  3. Самовивіз: Київ, проспект Перемоги 107, офіс 2 (після попереднього погодження дати і часу)
Замовлення, оформлені та оплачені до 13:00, відправляються того ж дня.
Відправка замовлень, оформлених після 13:00, здійснюється наступного дня.
Контакти
Адреса: Київ, проспект Перемоги 107, оф. 2
Телефон: + 38 050 416 03 07
Email: