Концентрат молочного білка

Виробник: InLeit New Nutrition

Концентрат молочного білку 85% - це концентрована білкова суміш, що включає казеїновий і сироватковий білки у співвідношенні 80/20

620 грн. / кг
+
-

Молочний білок отримують із коров'ячого молока шляхом видалення більшої частини жирів, вуглеводів та води. Безперечною перевагою молочного протеїну є його високий концентрований вміст білку з чудовим амінокислотним профілем. Рекомендується приймати його після тренування, між прийомами їжі і перед сном.

Молочний білок допоможе захистити суху м'язову масу під час дефіциту калорій, підтримає втрату ваги та надасть почуття насичення, що, у свою чергу, допоможе запобігти переїданню.

Концентрат молочного білка в молоці для сироробства дає більший вихід сиру, хорошу теплостійкість, надає форму і стабілізує жирові емульсії, має чудову розчинність і розпилюваність, високу харчова цінність. Процес з малим нагріванням забезпечує незмінність властивостей білків. Тому кінцевий продукт має яскраво виражений молочний смак і містить велику кількість поживних речовин: лактозу, вітаміни, макро та мікроелементи.

620 грн. / кг
+
-
Доставка і оплата
ОПЛАТА

Після оформлення замовлення через інтернет-кошик ми зв’яжемося з Вами для уточнення зручних для Вас способів оплати та доставки.

Способи оплати:

  1. Оплата за безготівковим розрахунком
    Реквізити для оплати Вам надасть менеджер після підтвердження замовлення. Ви можете оплатити Ваше замовлення в будь-якому банку України. Доставка товару, сплаченого за безготівковим розрахунком, здійснюється після отримання грошей на розрахунковий рахунок.
  2. Оплата післяплатою
    При доставці по Україні "Новою Поштою".
Доставка
  1. Доставка «Новою поштою»
  2. Доставка «Делівері»
  3. Самовивіз: Київ, проспект Перемоги 107, офіс 2 (після попереднього погодження дати і часу)
Замовлення, оформлені та оплачені до 13:00, відправляються того ж дня.
Відправка замовлень, оформлених після 13:00, здійснюється наступного дня.
Контакти
Адреса: Київ, проспект Перемоги 107, оф. 2
Телефон: + 38 050 416 03 07
Email: